Menu

Volné pracovní pozice


Dopravou se zabýváme přes 30 let. Zákazníci nás vyhledávají proto, že provádíme kvalitní a spolehlivou službu. Od zaměstnanců pak očekáváme maximální výkon, abychom svého jména mohli dostát.

Proč s námi spolupracovat?

Všechno na pásku – Jsme si vědomi toho, že oblast nákladní dopravy je vysoce konkurenční prostředí. Mzdu vyplácíme v maximální možné míře.

Víkendy volné – zpravidla jsme doma nejpozději každý pátek odpoledne. Řidičům dáváme možnost pracovat i o víkendu, když je k tomu příležitost, ale nikdy to po nich nevyžadujeme. 

Férové jednání – Co nás odlišuje oproti ostatním konkurenčním firmám je způsob komunikace s řidiči a vstřícný přístup. 

Poznáváme svět – Soustředíme se na blízké destinace. Česká republika, Polsko, Slovensko a Maďarsko. Tak abychom se vždy na víkend vrátili domů. Tady ovšem končit nemusíme. Chcete se podívat na letiště do Milána nebo do německých přístavů, pojďte do toho s námi.

Pravidelný servis autoparku – servis vozidel nenecháváme na poslední chvíli. Jakoukoliv případnou závadu odstraníme co nejrychleji.

Umíme se přizpůsobit - Ať už chcete zůstat na malém autě nebo přejít na kamion, možná Vás láká zahraničí nebo raději budete jezdit jenom v Česku. Práci Vám přizpůsobíme na míru. Naše ambice nekončí u současných trhů a současných zákazníků. Rosteme a vítáme spolupracovníky, kteří budou chtít růst s námi. 

Vybavíme vás tím, co k práci budete potřebovat – věříme, že řízení kamionů není pouze o sezení za volantem, ale podstatnou část práce je plánování. Tuto část práce řidičům usnadňují tablety s připojením k internetu a s navigací pro kamiony. Samozřejmostí jsou mobilní telefony, pracovní oblečení, povinná školení a to jak odborná, tak i bezpečnosti práce.

Aktuálně hledáme:

  • Řidič sk. B
  • Řidič sk. C
  • Řidič sk. C + E 

Nástup možný ihned. Volejte 603 902 992