Volné pracovní pozice


Dopravou se zabýváme téměř 30 let. Nehledám pilota kamionu, ale normálního chlapa, který má rád kamiony jako my. Hledám spoluhráče, který to nebere jako tu pověstnou kulatou lopatu, ale jako koníček. To samozřejmě neznamená, že to budete dělat zadarmo.

Proč s námi spolupracovat?

Všechno na pásku – Neslibujeme nereálnou mzdu, říkáme vše na rovinu a vyplácíme mzdu podle platných zákonů a v maximální výši v jaké si to můžeme dovolit. Víme, že vám velkou část sebere stát na daních a odvodech, ale na druhou stranu od něj pak dostanete nějaké peníze, když náhodou půjdete marodit a hlavně vám budou moci z něčeho počítat důchod.

Víkendy volné – Na všem se dá domluvit. Kdo vyjede dřív a přijede později, více si vydělá. Na druhou stranu život není jen o tom trávit jej v práci a proto býváme už v pátek odpoledne doma, abychom si mohli užít i odpočinek o víkendu. Když je nálada tak i společně na nějaké grilovačce.

Férové jednání – Není pro nás jen prázdná fráze. Když se na něčem domluvíme, tak to platí. Pokud přijdete s nějakým problémem, vždycky ho můžeme společně vyřešit. Myslím, že vzájemný respekt je pro dlouhodobou spolupráci klíčový.

Jezdíme tam, kde to známe – Soustředíme se převážně na Českou republiku. Občas zavítáme i k sousedům na Slovensko a velmi výjimečně i do Polska. K oběma sousedům se jezdíme opravdu jen mrknout, jaké tam mají počasí.

Neriskujeme vaše zdraví – dodržujeme zákony a trváme na tom, aby je dodržovali i naši spolupracovníci. Dobu jízdy a odpočinku pravidelně kontrolujeme a jejich překračování netolerujeme. Nechceme, aby někdo hazardoval se svým zdravím. Opravy na autech děláme v autorizovaných servisech a chceme, aby auta byla vždy funkční a bezpečná.

Vybavíme vás tím, co k práci budete potřebovat – věřím, že dnes už není řízení kamionů pouze o točení volantem, ale podstatnou část práce je také plánování (jak tras, tak i parkování a vykládky a nakládky). Tuto část práce řidičům usnadňují tablety s připojením k internetu a s placenou navigací pro kamiony Sygic Truck. Proti vybržďovačům jsme vybavili auta kamerami. Samozřejmostí jsou mobilní telefony, pracovní oblečení, povinná školení a to jak odborná, tak i bezpečnosti práce.

Momentálně hledáme jednoho řidiče na solo Daf a jednoho na tahač DAF s návěsem. Nástup možný ihned.