Menu

Služby


 

10866190_1444135999175069_4148406204302312168_o

 

Zajišťujeme firmám pravidelné zásobování prodejen vlastními vozy a pomáháme plánovat jejich logistiku pro zajištění nízkých nákladů. Naše firma se snaží vyhovět a přizpůsobit přepravní služby veškerým požadavkům našich klientů a zajistit individuální přístup každému z nich. Zajišťujeme vnitrostátní kamionovou dopravu pro přepravu zásilek z místa nakládky až na místo určení, a to vlastními vozy nebo prostřednictvím smluvních dopravců, včetně vystavení potřebných dokumentů. Veškerá vozidla kamionové dopravy mají uzavřené pojištění na náklad a ostatní pojistné produkty. V případě nákladu vzácnější povahy, jako drahé stroje či elektronika, jsme schopni bez problému navýšit pojistnou částku na přepravovaný náklad. Současné pojištění nákladu máme dohodnuto na 4 000 000 Kč.

 

 

 

 

V případě zájmu Vám rádi poskytneme jakékoli informace z našeho oboru působnosti. Využijte našich znalostí a dlouholetých zkušeností a obraťte se se svým problémem na náš vyškolený personál. Zaručujeme Vám, že budete vždy s našimi službami spokojeni. V případě jakýchkoliv problémů při realizaci či plánování přepravy Vám poradíme.
Naše firma se zaměřuje zejména na vnitrostátní autodopravu. Během více než 27 leté praxe využila našich služeb většina českých firem. Zajišťujeme zejména celovozové náklady pomocí souprav a návěsů.